logo

O nas

FF Studio Film

Wideofilmowanie wesel i ślubów na terenie całej Polski i nie tylko

Dlaczego my?

Niepowtarzalne momenty z naszego życia wymagają wyjątkowej i nietuzinkowej oprawy. Ślub i Wesele to jedno z takich wydarzeń, które pragniemy zachować w pamięci na zawsze. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego kamerzysty, który uwieczni te niezwykłe chwile i niewypowiedziane emocje, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wideofilmowanie jest naszą pasją - specjalizujemy się w uwiecznianiu w obiektywie ślubów i uroczystości weselnych, ale mamy również doświadczenie w filmowaniu chrztów, komunii, studniówek. Działamy w dużej mierze w województwie Świętokrzyskim, na terenie takich miast jak Kielce, Sandomierz, Busko Zdrój, Końskie, Starachowice, Skarżysko Kamienna, lecz nie wyznaczamy granic - jesteśmy otwarci na obsługę w każdym zakątku Polski, jak i za granicą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, kreatywni, z pasją, otwarci na Państwa pomysły i wymagania. Każdy film to dla nas osobna, jedyna w swoim rodzaju historia, której nie da się powtórzyć. Takie są też nasze filmy - stylowe, osobiste oraz indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Nasza oferta

Film realizowany jest przez co najmniej dwóch kamerzystów. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty uroczystości ukazane w ciekawy i nowatorski sposób który czyni film unikalnym.

Gotowy materiał otrzymują Państwo w indywidualnie zaprojektowanych opakowaniach w dwóch formatach Blu-Ray oraz Pendrive z grawerem.

Zanim podejmą Państwo decyzję, zapraszamy na prezentację video na której odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Rejestracja obrazu

Ogromną uwagę przywiązujemy do sprzętu na którym pracujemy. Do rejestracji obrazu używamy wysokiej klasy aparaty firm Sony i Canon z wymienną optyką i rejestrujące obraz w jakości 4K. Rejestrujemy również obraz z góry/lotu ptaka przy użyciu drona Dji Phantom.

Ujęcia realizujemy z użyciem systemów stabilizacji obrazu Dji, Edelkrone, Manfrotto. Dzięki wykorzystanym zabiegom i zaawansowanym technikom osiągamy wysokiej klasy obraz.